GLOBE aastaseminar Narvas

24.-25. novembril kogunes GLOBE kogukond 2023. aasta viimaseks ühiseks kokkusaamiseks Narva Ameerika Teabekeskuses, et peegeldada möödunud aasta sündmuseid ja planeerida tegevusi eesootavaks aastaks. Programm oli tihe ning sisaldas väga palju inspireerivaid ettekandeid, töötubasid ja põnevaid arutelu.

Videotervitusega avas meie ürituse Dr Tony Murphy, kes on GLOBE programmi direktor. Järgnesid vahvad meenutused astronaudi külastusest, GLOBE retkede kogemusest, tegime nii ilmavaatlust kui ka andmekirjaoskuse töötuba, lisaks tegime hüdrosfäärimõõtmised Narva jõe vees. Viimaste ettekannete seas kuulasime, milline nägi välja rahvusvaheline GLOBE aastakonverents Riias ja kuidas GLOBE’i teiste õppeainetega lõimida.

Järgmisel päeval kuulsime Viljandi Jakobsoni Kooli kogemusest GLOBE’i rahvusvahelise poolega koostöö tegemisest. Lisaks tuletasime meelde õpetaja vaimse tervise hoidmise parimad praktikad. Päeva lõpetasime 2024. aastaks plaanide tegemisega ja Ida-Viru koostööpäevae projekti peegeldamisega.

Suur tänu kõigile osalejatele ja edukat eesootavat GLOBE aastat!

Täname Ameerika Saatkonda Eestis projekti toetamise eest!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga