GLOBE õpetajate koolitus TÜ LOTE ökoloogia- ja maateaduste instituudis

24. märtsil algab koolitussari, kus Eesti GLOBE-õpetajatel on võimalik külastada erinevaid Eesti loodusteadusasutusi ning luua teadlastega kontakte edasiseks koostööks.

Esimesena külastame Tartu Ülikooli Loodus- ja tehnoloogiateaduskonna Ökoloogia- ja Maateaduste Instituuti. Ökoloogia ja Maateaduste Instituut on 1. augustil 2007 loodud Tartu Ülikooli teadus- ja arendusasutus, mis koosneb neljast osakonnast, senisest bioloogia-geograafiateaduskonna instituudist: botaanika osakonnast, geograafia osakonnast, geoloogia osakonnast ja zooloogia osakonnast. Lisaks kuulub instituudi alla ka Bioloogilise mitmekesisuse tippkeskus.

Täpsem info instituudi kohta aadressil http://www.lote.ut.ee/om.

Oodatud on kõik Eesti GLOBE-õpetajad ja GLOBE sõbrad. Hea meel on näha ka GLOBE tööst huvitatud õpetajaid, teadlasi ning uusi sõpru.

Kohtume 24. märtsil kell 11.00 Tartus, Vanemuise 46 asuvas õppehoones. Ruumis 301 peame ühisseminari GLOBE’i ja ülikooli ühendavatel teemadel ja tulevikuvisioonidel ning seejärel jätkame arutelu instituudi laboreid külastades. Päeva lõpetame kell 15.30 ning vahepeale mahub ka pooletunnine söögipaus.

Huvilistel palun registreeruda aadressil kaidor@fi.tartu.ee.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga