Õpilaste keskkonnauurimuste konverents 2010

Selleaastasele GLOBE programmi keskkonnaalaste uurimistööde konkurss toimub 24.- 25. septembril Rakveres. Konverentsi korraldajaks on Rakvere Reaalgümnaasium.

Kahepäevase ürituse traditsiooniline osa, õpilasuurimuste ettekandmine, toimub konverentsi esimesel päeval. Loomulikult on kavas ka ettekanne teadlaselt. Päev lõppeb Teadlaste Öö üritustega Rakvere linnuses, kus erikülalisena tuleb spetsiaalselt GLOBE konverentsi auks külla Teadusbuss füüsika ja keemia eksperimentidega.

Konverentsi teisel päeval on kavas seminar-koolitus uurimustööde tegemise ja uurimusliku õppe rakendamise teemadel.

GLOBE pakub oma võrgustikku kuuluvatele koolidele uurimistööde tegemiseks ja uurimusliku õppe evitamiseks mahukat, paljusid loodusteaduste valdkondasid hõlmavat programmi. Seminari raames antakse sellest programmist ülevaade ning tutvustatakse uurimusliku õppe läbiviimise metoodikaid.

Konverentsile on oodatud kõik uurimistööde autorid ja nende juhendajad, samuti loodusteaduste õpetajad ja õpilased, kes huvituvad keskkonnast ja loodusest või plaanivad keskkonnateemalist uurimust kirjutada.

Osavõtuks tuleb registreeruda elektrooniliselt Rakvere Reaalgümnaasiumi kodulehel. Osalejail endil tuleb tasuda sõidukulud. Õpilased ööbivad koolimajas ja kaasa tuleks võtta magamiskott ja madrats.

GLOBE UURIMISTÖÖDE KONVERENTS toimub 24. ja 25 septembril RAKVERES

Selleaastasele GLOBE programmi keskkonna-alaste uurimistööde konkursss toimub 24.-25. septembril Rakveres. Konverentsi korraldajaks on Rakvere Reaalgümnaasium

Kahepäevase ürituse traditsiooniline osa, õpilasuurimuste ettekannete kuulamine, toimub konverentsi esimesel päeval. Loomulikult on kavas ka ettekanne teadlaselt. Päev lõpeb Teadlaste Öö üritustega Rakvere linnuses, kus erikülalisena tuleb spetsiaalselt GLOBE konverentsi auks külla Teadusbuss füüsikat ja keemia eksperimentidega.

Konverentsi teisel päeval on kavas seminar-koolitus uurimustööde tegemise ja uurimusliku õppe rakendamise teemadel. GLOBE pakub oma võrgustikku kuuluvatele koolidele uurimistööde tegemiseks ja uurimusliku õppe evitamiseks mahukat, paljusid loodusteaduste valdkondasid hõlmavat programmi. Seminari raames antakse sellest programmist ülevaade ning tutvustatakse uurimusliku õppe läbiviimise metoodikaid.

Konverentsile on oodatud kõik uurimistööde autorid ja nende juhendajad, samuti loodusteaduste õpetajad ja õpilased, kes huvituvad keskkonnast ja loodusest või plaanivad keskkonnateemalist uurimust koostada.

Osavõtuks tuleb registreeruda elektrooniliselt aadressil www… Osalejail endil tuleb tasuda sõidukulud. Õpilased ööbivad koolimajas ja kaasa tuleks võtta magamiskott ja matt.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga